Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dinner Lady Summer Holidays - Black Orange Crush

(0) відгук
Артикул: 806564 Виробник: Dinner Lady

Немає в наявності

Рідина Black Orange Crush від виробника Dinner Lady Summer Holidays – це вихор смаку – поєднання чорної смородини та крижаного апельсина. Прикрасити ваш відпочинок викликався ягідно-фруктовий смак, який зовсім не кожен спробує наживо. Давайте пробуємо. Відразу ж на вдиху - відчувається вже звичний вам холодок. Після чого дивні аромати розносяться за смаковими рецепторами: одне почуття - неймовірний цитрусовий смак, що будоражить, а друге - це м'який і солодкий ягідний присмак. Але ось у чому загадка – чому вони ніяк не сходяться разом? Дуже виразно відчувається і цитрус, і ягоди, і взагалі не перемішуються! У цій боротьбі явним переможцем виявляється апельсин, віддаляючи смородину трохи тому. На вдиху відчувається крижаний апельсин, який так і віддає всю свою кисло-солодкість, а на видиху відчувається невелика насолода смородини.

Ви можете купити Dinner Lady Summer Holidays - Black Orange Crush та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Англия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися