Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Directors Cut Nancey's Nightmare

(0) відгук
Артикул: 4040 Виробник: Directors Cut

Немає в наявності

Nancey's Nightmare - це рідина в якій місткість неймовірна кількість смаків які будуть дивувати щоразу коли ви вдихатимете цю чудову пару. Виготовив таку чудову рідину відомий виробник рідин для електронного ширяння Directors Cut.

Ця рідина має в собі кілька смаком, а саме це ніжні ввели, пекан, горіхи, солодку карамель і ви здивуєтеся сіль. Ця суміш зможе вас здивувати і ви відчуватимете це неймовірний баланс солодкого та солоного.

Ціна на продукцію цієї рідини не велика і дозволити її зможе майже кожен вейпер, а купити її можна у нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Directors Cut Nancey's Nightmare та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Солевой никотин: 1

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися