Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

DOLLAR SALT RASPBERRY AND ALOE (GREEN)

(1) відгук
Артикул: 806605 Виробник: By Vapy

Немає в наявності

Ми всі шукаємо щось нове, хоча іноді самі не знаємо що це. Ми знайшли те, що тобі справді сподобається. Ви коли-небудь куштували червоне, але не з підвіконня, таких і у нас вистачає. Це спеціальне алое, ми навіть самі його не бачили, і наживо не куштували. Так ось, ми пропонуємо вам дивовижний союз смачної малини та ароматного алое.

Отже об'єм 30, нікотин сольовий 30. Тара ЗОЛОТА, щоб жижа могла зігрівати душу, але не тушу і не в душі. Співвідношення 60/40.

Ви можете купити DOLLAR SALT RASPBERRY AND ALOE (GREEN) та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Польша

Артем 11 february 2020, 12:08

Купил комплект GeekVape Boost Pod Mod Kit и по скидке эту солевую жидкость. Никотин 30 мг очень хорошо чувствуется, очень хороший никотин и по насыщенности для меня подходит, приятное сочетание вкусов.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися