Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

DOLLAR SALT TEA AND LEMON (BROWN)

(0) відгук
Артикул: 806603 Виробник: By Vapy

Немає в наявності

Коли тобі набридне швидкий хаотичний світ, наприклад, як у Білки з льодовикового періоду, чи Білки з реклами проти алкоголю, ти просто зупинися. Розслабся, візьми свій вейп, зроби глибокий вдих і озирнися довкола. Світ мчить стрімголов, але ти вищий за це. Момент перезавантаження: вдих зі смаком чаю, що освіжає, з часточкою лимона.

Рідина цієї лінійки за традицією упакована в золоту тару, щоб її можна було берегти як зіницю ока. Об'єм 30 мілілітрів, співвідношення 60/40. Париті і нікуди не поспішайте, спокій, головний спокій.

Ви можете купити DOLLAR SALT TEA AND LEMON (BROWN) та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Польша

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися