Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Дриптип Sailing 510 Batmain SL103B Делрін

(0) відгук
Артикул: 3227 Виробник: Sailing
Ціна: 150 грн
В наявності
шт.

Дрип тип (drip-tips) – це мундштук для електронної сигарети. Головним чином, розрізняються за діаметром та матеріалом виготовлення. Найпоширеніші розміри дріп типу це 510 і 810 крок, що стосується матеріалу виробництва, то найчастіше найпопулярнішими є дріп типи з епоксидної смоли (делрин), властивість даного матеріалу не дозволяють йому наварюватися при тривалому використанні вашого девайсу, так само делрин комфортний на морозі.

Вибір дрип-типу варто приділяти більшої уваги, так як він значно впливає на комфорт і якість ширяння. Увага, на перший погляд, до незначних деталей - ключ до комфортного та смачного ширяння!

  • 510 конектор
  • Висота 19мм
  • Зовнішній діаметр 9.95mm
  • Внутрішній діаметр 5.5mm
  • матеріал Епоксидна смола
  • Матеріал Епоксидна смола/сталь
  • Вага 3.5g

Ви можете купити Дриптип Sailing 510 Batmain SL103B Делрін та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися