Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Дріп-тип eGo AIO

(0) відгук
Артикул: 3234 Виробник: Sailing

Немає в наявності

Дрип тип (drip-tips) – це мундштук для електронної сигарети. Головним чином, розрізняються за діаметром та матеріалом виготовлення. Найпоширеніші розміри дріп типу це 510 і 810 крок, що стосується матеріалу виробництва, то найчастіше найпопулярнішими є дріп типи з епоксидної смоли (делрин), властивість даного матеріалу не дозволяють йому наварюватися при тривалому використанні вашого девайсу, так само делрин комфортний на морозі.

Вибір дрип-типу варто приділяти більшої уваги, так як він значно впливає на комфорт і якість ширяння. Увага, на перший погляд, до незначних деталей - ключ до комфортного та смачного ширяння!

  • Для 510 конекторів
  • Висота 16 мм
  • Зовнішній діаметр 10 мм
  • Внутрішній діаметр 5 мм
  • Матеріал пластик
  • Вага 1 г

Цей дриптип ідеально підходить до електронної сигарети Joyetech eGo AIO

Ви можете купити Дріп-тип eGo AIO та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися