Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Eco Van Vape Cuban Cigar

(0) відгук
Артикул: 3880 Виробник: Eco Van Vape

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Цього разу виробник вейпів та рідин для них Eco Van Vape представила світові своє чергове творіння, яке змогло задовольнити навіть найбільш затребуваних покупців і це новий Cuban Cigar.

Ця рідина являє собою жорсткий кубинський характер чоловіка, цей смак занурить вас у нестримний Кубинський танець у якому ви пробудете на стільки довго, скільки ви уявити собі не зможете.

Коштувати цей товар на даний момент буде не багато, але ви сповна зможете відчути цей незабутній смак від Кубинських сигар і тепер кожен любитель таких смаків зможе придбати його по всьому світу і про це подбав виробник.

Ви можете купити Eco Van Vape Cuban Cigar та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 3мг, 6мг, 9мг
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися