Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Eco Van Vape FROZENFRUITS

(0) відгук
Артикул: 3875 Виробник: Eco Van Vape

Немає в наявності

Готуйте свої шарфи та рукавиці адже цього року компанія Eco Van Vape випустила свою нову морозну рідину FROZENFRUITS від якої у вас зведе вилиці від задоволення.

Ця неймовірна рідина зведе вас з розуму від свого холоду адже це морозний коктейль, який складається з соковитої та стиглої дині, яку щойно зірвали та екзотичного манго, який тільки зняли з дерева. Цей смак занурить вас в екстаз від усього достатку смаку.

Ціна не дивлячись але свою екзотичність продукту не велика і дозволить скуштувати цей заповітний смак, від якого ви не зможете відірватися всім без винятку нашим покупцям по всьому світу.

Ви можете купити Eco Van Vape FROZENFRUITS та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися