Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Електронний кальян Starbuzz E-hose 2.0

(0) відгук
Артикул: 298 Виробник: STARBUZZ

Немає в наявності

E-hose 2.0 – це нове слово в електронних кальянах від широко відомої компанії Square. Ця модель від відомого виробника справила неймовірне враження та вже стала хітовим товаром.
У Square E-hose 2.0 додано новий функціонал та вдосконалено попередню систему генерації пари. Розмір електронного кальяну зменшили на 6 см, через що його довжина тепер зручніша в експлуатації. Довжина 32 см дозволяє легко транспортувати і використовувати кальян у будь-якому зручному для вас місці. Випускається в 4-х різних кольорах: сріблястий, рожевий, червоний, золотий. Отже, дана модель просто ідеально підійде як чоловікові, так і жінці.
Головним нововведенням електронного кальяну стала модернізація та вдосконалення процесу перетворення пари. Нова модель від Square дозволяє регулювати густоту пари та експериментувати зі смаковою насиченістю.
Корпус пристрою оббитий м'яким покриттям, що дозволяє без будь-яких труднощів тримати його протягом тривалого часу. E-hose 2.0 так само оснащений потужною батареєю на 2200 мАг. Заряджання пристрою здійснюється за допомогою USB-кабелю, що значно полегшує процес.

Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Електронний кальян Starbuzz E-hose 2.0 та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися