Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Flamingo Salt Apple Lychee

(0) відгук
Артикул: 807822 Виробник: Flamingo

Немає в наявності

Рідина Flamingo Salt Apple Lychee – недорога рідина для вейпу зі смаком австралійського зеленого яблука та малазійського лічі. Рідина для вейпу Flamingo виготовлена в Малайзії та має у складі USP гліцерин, сольовий нікотин, ароматизатор, пропіленгліколь. Співвідношення пропіленгліколю до гліцерину становить 50/50, що дозволяє ширяти і випускати величезні клуби ароматної пари. Рідина на сольовому нікотині, тому відмінно підходить для використання в картриджах для pod систем. Не рекомендується для використання у пристроях RDA та RTA.

Ви можете купити Flamingo Salt Apple Lychee та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Ви дивилися