Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fluffy Puff Salt Blueberry Jam

(0) відгук
Артикул: 806969 Виробник: Fluffy Puff

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Blueberry Jam – це сольова суміш, від якої ви відчуєте ніжне тепло на душі, а винайшли її хлопці з компанії Fluffy Puff Salt, які вклали в неї всю свою душу.

Розробники наділили дану жижу чарівним смаком солодкого джему з чорниці, яке нанесене на свіжу випічку з ніжним вершковим маслом, від такого ви точно зможете розслабитися у повсякденній метушні.

Кількість нікотину в цих рідинах може становити 20 мг і 40 мг, оскільки було випущено дві версії рідини, для більшої різноманітності.

Замовити ви можете вже зараз на сайті нашого вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити Fluffy Puff Salt Blueberry Jam та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 20мг, 40мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися