Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fluffy Puff Salt Melon Apple

(0) відгук
Артикул: 806967 Виробник: Fluffy Puff

Немає в наявності

Якщо ви шукаєте рідину для повсякденного ширяння, яка буде робити ваш день яскравішим, тоді вам точно потрібно спробувати сольову суміш від компанії Fluffy Puff Salt під яскравою назвою-Melon Apple.

Ця суміш має яскравий смак соковитого кавуна та стиглого яблука, який точно зможе розфарбувати ваші сірі будні.

Для того щоб ви змогли парити свою улюблену суміш у максимально комфортних умовах, вона була випушена у двох моделях із різною міцністю: з 20 та 40 міліграмами нікотину.

Щодо пропорцій пропілен-гліколю і гліцерину, то цей параметр становив 50/50 - це дозволить вам робити густі хмари ніжної пари.

Ви можете купити Fluffy Puff Salt Melon Apple та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 20мг, 40мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися