Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

GEEKED OUT - BLOCK HEAD

(0) відгук
Артикул: 806471 Виробник: Bad Drip

Немає в наявності

Смак Block Head від лінійки Geeked Out - одна з найпопулярніших рідин преміум класу від виробника Bad Drip. Ця рідина зі смаком чорничної солодкої вати, цікаво, яка ласуна не хотіла б літати її цілий день?

На вдиху ця рідина викликає відчуття плодів чорниці у вашому роті, яке також має аромат солодкої вати. Ці два смаки роблять смакову гаму повної насолоди і дійсно задовольняють вашого ласуна всередині.

На вдиху відчувається величезний смак солодкої вати, паралельно згладжується із стиглими чорницями. Начебто ви їсте солодку блакитну цукерку, що тане в роті, але на задньому плані буде натяк на прохолодну атмосферу.

Удар по горлу від нікотину надзвичайно плавний, а видих - а на видиху відчувається кулер, що справді посилює холодок. Немає відчуття печіння або пригорання, тому цей аромат рідини можна парити протягом дня без жодних негативних відчуттів.

Ви можете купити GEEKED OUT - BLOCK HEAD та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися