Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Harum Manis Mango 120ml

(0) відгук
Артикул: 806215 Виробник: Harum

Немає в наявності

Ніжний і стиглий манго- саме на такий вибір упав для наступного смаку суміші для електронного ширяння розробників з відомої компанії Harum Manis, в результаті якого вони випустили свою нову рідину під короткою і зрозумілою назвою-Mango.

Ця рідина має смак не тільки солодкого манго, але й ніжних нот ментолу, що додасть холодку до вашого ширяння. Рідина йтиме у продаж у флаконі об'ємом 120 мілілітрів, а ціна на цю суміш буде як завжди прийнятною та доступною для всіх.

Її ви знайдете в нашому інтернет-магазині Sigaretka, де великий асортимент як сумішей для електронного ширяння так і самих електронних сигарет та вейпів.

Тропічний маног з холодком.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 70% та (VG) - 30%

Ви можете купити Harum Manis Mango 120ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися