Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Humble X Flawless Blue Swirl

(0) відгук
Артикул: 806549 Виробник: Humble X Flawless

Немає в наявності

Рідина для електронних сигарет Humble X Flawless Blue Swirl – це солодкі ласощі з малиновим лимонадом. Унікальний інгредієнт, який знайдено більше не знайти! На вдиху відчувається солодка малина, яка так і поколює смакові рецептори, а на видиху ця рідина забезпечує освіжаючий лимонад з невеликими відтінками малини, що згладжують післясмак. Якщо ви любите малинові смаки, то ця рідина точно не залишить вас незадоволеними і дасть вам чудовий початок дня та гарне продовження.

Постачання рідина здійснюється в баночках Chubby Gorilla об'ємом 60 мл., Співвідношення харчового гліцерину та пропеленгліколю становить 70VG/30PG.

Ви можете купити Humble X Flawless Blue Swirl та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися