Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Humble X Flawless Platinum Pear

(0) відгук
Артикул: 806551 Виробник: Humble X Flawless

Немає в наявності

Стигла платинова груша від виробників Humble і Flawless - це креативне творіння, в якому поєднуються елементи хрустких освіжаючих груш разом зі здоровою порцією м'яких густих вершків, які порадують смакові рецептори цим чудовим смаком. На вдиху одразу відчувається молочна хрумка груша з кисло-солодким присмаком. Вершки так і проливаються вашою мовою і пом'якшують всю картину. На видиху відчувається насолода груші политою вершками.

Постачання рідина здійснюється в баночках Chubby Gorilla об'ємом 60 мл., Співвідношення харчового гліцерину та пропеленгліколю становить 70VG/30PG.

Ви можете купити Humble X Flawless Platinum Pear та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися