Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juice Head - Peach Pear

(0) відгук
Артикул: 806476 Виробник: Juice Head

Немає в наявності

Смак Peach Pear від Juice Head – це величезні хмари персиків Джорджії та м'яких літніх груш, які танцюють запашним танго, приносячи нагріті сонцем фрукти у вигляді текучої рідини у ваші сладості та освіження рецепторам! Насолоджуйтесь парою свіжозібраних персиків Джорджії, змішаних з м'яким соковитим ароматом груш Д'Анжу.

Літо приносить багато задоволень у плодах жаркого сонця, що ідеально підходять для відпочинку та релаксації. У цьому ароматі Juice Head - це персик, і ми хочемо, щоб ви ширяли в хмарах! Теплий і важкий грузинський персик ніжно погойдується на літньому вітрі, розповсюджуючи солодкі аромати соковитих фруктів по всьому саду. Цей чудовий аромат поєднаний зі свіжими грушами д'Анжу, зігрітий і пом'якшений, щоб надати потужного смаку вашим хмарам пари.

Ви можете купити Juice Head - Peach Pear та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися