Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juice Head Salts - Peach Pear

(0) відгук
Артикул: 806482 Виробник: Juice Head

Немає в наявності

Peach Pear SALTS від Juice Head - це якісний і божественний смак, що освіжає від розслаблюючих солей нікотину, змішаних зі свіжими стиглими персиками в поєднанні з соковитими грушами. Цей аромат Juice Head занурить вас у лабіринт, заплутаний у багатих персиково-виноградних лозах, та свіжий вітерець солодких груш. Ви будете блукати через соковиті та солодкі хвилювання, але пригода на цьому не закінчується. Прямо вниз літнім полем знаходиться кремовий фонтан, що поєднує пишний аромат, який чудово поєднується зі свіжими соковитими персиками і пишними грушами. Екзотичні аромати, об'єднані в цій божественній комбінації, стали довгоочікуваними вибухами смаку, який ви прагнули весь рік. Ця суміш нікотинових солей і персикової груші є поєднанням солодкого і свіжого коктелі.

Ви можете купити Juice Head Salts - Peach Pear та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися