Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

JuiceLand Salt Summer

(0) відгук
Артикул: 806930 Виробник: JuiceLand

Немає в наявності

Summer - це нова суміш для електронного ширяння без якої ваше літо не буде барвистим, виготовили її в компанії з України JuiceLand Salt.

Рідина має безмежний смак різних тропічних фруктів, які навіть не порахувати, чарівний смак тропіків буде слідувати за вами в будь-який час дня і ночі роблячи кожну мить ширяти ширше.

Варто сказати, що суміш із цим смаком доступна в трьох варіантах міцності, яке вимірюється в кількості вмісту нікотину, і зараз є суміші з 20 мг, 30 мг та 50 мг нікотину.

Ця рідина зараз вже доступна у продажу на нашому сайті вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити JuiceLand Salt Summer та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 20мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися