Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juicer Sunrise 60 ml

(0) відгук
Артикул: 804019 Виробник: Juicer

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Sunrise – оригінальна рідина від українського бренду Juicer. Дана рідина поєднує смак фруктів і ягід. Основним смаком є мандарин, який поєднується з ароматною стиглою динею та цілим міксом найрізноманітніших ягід.

Незважаючи на те, що виробляється рідина на території України, її якість не поступається європейським виробникам. Смак та аромат є дуже насиченими.

Придбати таку рідину можна в нашому інтернет-магазині за дуже вигідною вартістю. Постачається рідина у дуже зручних пластикових флаконах. Їхній обсяг становить 60 мілілітрів.

Ви можете купити Juicer Sunrise 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися