Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juicy Co Grape Drop

(0) відгук
Артикул: 807064 Виробник: Juicy Co

Немає в наявності

Поки сезон урожаю не настав і чи у вас просто немає доступу до свіжих і солодких фруктів або ягод, виробник сумішей для електронних сигарет і вейпоJuicyCo випустив вам альтернативний варіант отримання задоволення від відчуття прекрасного смаку ягід, під назвою-GrapeDrop.

Суміш має неймовірний смак улюблених ягід, напевно, багатьох парильників, а саме винограду, який подарує вам усі фарби солодощі цієї ягоди.

Співвідношення пропілен-гліколю з натуральним гліцерином тут дорівнює 20% до 80%, що робить суміш безумовно безпечною для загального стану здоров'я. Нікотину в рідині лише 3 мг.

Ви можете купити Juicy Co Grape Drop та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися