Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Jam Monster Blackberry LE 100 мл

(0) відгук
Артикул: 3939 Виробник: Jam Monster

Немає в наявності

Сьогодні до нас на очі попалася неймовірна рідина від відомої компанії Jam Monster, яка випустила лімітовану лінійку рідин, яка славиться своїм унікальним і незабутнім смаком, від якого ви будете в екстазі, представляємо вам - Blackberry LE.

Ця рідина сподобається тим, хто любить ніжні смаки, адже тут присутні солодкі нотки ожини та теплих тостів политі ніжною олією. Цей смак поміститься в атмосферу домашнього затишку.

Ціна на цю рідину не велика завдяки політиці компанії, яка не ставить великих цін, але і також не економить на матеріалах при виробництві.

VG/PG 75/25

Ви можете купити Jam Monster Blackberry LE 100 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися