Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Jam Monster Blackberry LE 100 мл

(0) відгук
Артикул: 3939 Виробник: Jam Monster

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Сьогодні до нас на очі попалася неймовірна рідина від відомої компанії Jam Monster, яка випустила лімітовану лінійку рідин, яка славиться своїм унікальним і незабутнім смаком, від якого ви будете в екстазі, представляємо вам - Blackberry LE.

Ця рідина сподобається тим, хто любить ніжні смаки, адже тут присутні солодкі нотки ожини та теплих тостів политі ніжною олією. Цей смак поміститься в атмосферу домашнього затишку.

Ціна на цю рідину не велика завдяки політиці компанії, яка не ставить великих цін, але і також не економить на матеріалах при виробництві.

VG/PG 75/25

Ви можете купити Jam Monster Blackberry LE 100 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися