Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juicy Co Grape Made

(0) відгук
Артикул: 807063 Виробник: Juicy Co

Немає в наявності

Іноді кожен з нас бажає відчути солодкий і ніжний смак і в цьому нам може допомогти суміш для заправки електронних сигарет та вейпів від JuicyCo, під назвою GrapeMade, разом з якою ширяння набуде нового сенсу.

Смак у неї, як і слід було б очікувати, має просто бомбічний, тому що в основу був узятий смак колючого лимонаду і ніжні нотки солодкого винограду, від цих двох інгредієнтів, ви точно будете в захваті.

Співвідношення PG/VG становить всього 20/80, що робить цю суміш більш екологічно чистою та менш шкідливою для здоров'я. Що стосується вмісту нікотину, то тут його досить мало - всього 3 міліграм, так що ця суміш підійде для тих, хто любить відчути на собі солодкий смак ніж гіркоту нікотину.

Ви можете купити Juicy Co Grape Made та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися