Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Як користуватися кліромайзером Aspire СЕ5-S / Aspire СЕ5

Щоб заправити кліромайзер Aspire СЕ5-S або Aspire СЕ5 , переверніть бак вниз і відкрутіть утримувач випарника з різьбленням. Заповніть резервуар (уникайте потрапляння рідини в центральну трубу повітряного потоку), закрутіть утримувач. Увага! Не переловлюйте ущільнювальне силіконове кільце, інакше кліромайзер буде протікати. Після заправки перед використанням візуально пробрете кліромайзер на герметичність.

Сірбання або витік може статися, якщо рідина під час заправки потрапляє в центр повітряного потоку трубки. Щоб очистити цю рідину та підвищити продуктивність, відкрутіть акумулятор і продуйте канал повітряного потоку через мундштук у паперову серветку. Надлишок рідини вийде з різьбового кінця пристрою. Якщо це відбувається часто, перевірте, чи всі з'єднання щільно закручені, якщо проблем не вирішена, замініть випарник.

Голова випарника при відкручуванні бака може іноді послаблюватися, завжди переконуйтесь, що випарник щільно сидить у тримачі. Якщо цього не робити, то це може призводити до постійної протікання та зменшення терміну служби випарника.

Ніколи не використовуйте сухий бак. Це призводить до згоряння або пошкодження ґнота, намагайтеся по можливості тримати бак заповненим не менше 1/3. Промивайте кліромайзер через кожні 15-20 мл.

Тривалість життя випарника варіюється зовсім небагато, але, дотримуючись наведених вище інструкцій, ви істотно збільшите його термін служби.

Після першої заправки, будь ласка, зачекайте 1 до 2 хвилин для того, щоб рідина повністю просочила гніт випарника.

Автор: +Юрій


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте за номером ☎ (097)652-88-40

1029