Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Кліромайзер Aspire CE5-S BDS

(0) відгук
Артикул: 70013 Виробник: Aspire

Немає в наявності

доставка

У нашому магазині представлена одна з найкращих баз на сьогодні – Шанхайська, на основі нікотину "Шанхайська сотка", яку обрали для себе вже мільйони людей по всьому світу. Шанхайська сотка – це вичавка з рослинного нікотину, ступінь очищення, фармацевтична – 99,8%. Чудово поєднується з тютюновими та фруктовими ароматизаторами, так само можна використовувати і в чистому вигляді.

Нікотинова база "Traditional" (PG 55%/VG 35%/AD 10%), готова основа для самостійного приготування рідин для електронних сигарет без сторонніх смаків та запахів - достатньо додати ароматизатор. Чудово поєднується з тютюновими та фруктовими ароматизаторами, так само можна використовувати і в чистому вигляді.
Формула готової бази "Traditional" максимально збалансована, кожен компонент підібраний у такому дозуванні, що належним чином розкриває смак ароматизаторів, що додаються, але при цьому не втрачає рясне пароутворення і утримує тротхіт (удар по горлу) рівно в тій мірі, яка необхідна для кожної конкретної фортеці нікотину.

Зберігати в сухому прохолодному місці, уникаючи прямого сонячного світла, із щільно закупореною кришкою! Допустимо зберігання у фреш-зоні холодильника.
Щоб база не окислялась, повітря рекомендовано випускати, здавлюючи флакон перед закриттям кришки!
Температура від +5 до +20 °C. Термін зберігання – 12 місяців (дата вказана на флаконі).
Перед вживанням ретельно збовтати!

Нікотинова основа (Шанхайська) високого ступеня очищення. United Excel Technology Limited. China, Shanghai (Китай)

  • Фармацевтичного ступеня очищення – 99,8% (USP).
  • Харчовий пропіленгліколь (PG)
  • Виробництво - Німеччина
  • Вміст основної речовини – 99,9% (USP)
  • Рослинний гліцерин (VG)
  • Виробництво - Німеччина
  • Вміст основної речовини – 99,7% (USP)

    Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Кліромайзер Aspire CE5-S BDS та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Geekvape Aegis Legend 2 (L200) Mod

Geekvape Aegis Legend 2 (L200) Mod

1850 грн

GeekVape

Geekvape Aegis Max 2 Mod

Geekvape Aegis Max 2 Mod

1800 грн

GeekVape

Ви дивилися