Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Maxology Brews Salt Sunny Peach Vibes

(0) відгук
Артикул: 807373 Виробник: Maxology Brews

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Популярний виробник рідин Maxology Brews, не перестає радувати вейперів смакотами і випустив лінійку Salt Vibes яка по-справжньому здатна розбурхати ваші рецептори.

Sunny Peach Vibes - смак здавалося б звичайного персика ... але він настільки смачний, що рідина хочеться буквально пити в прямому сенсі цього слова. Але робити цього, звичайно ж, не варто.

Увага! Призначено лише для POD систем та MTL баків. Купити сольову рідину Maxology Brews та багато іншого, ви завжди зможете у нашому магазині. А наші менеджери із задоволенням підкажуть і допоможуть у виборі.

Ви можете купити Maxology Brews Salt Sunny Peach Vibes та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися