Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Men's Salt Samura's

(0) відгук
Артикул: 806962 Виробник: Men's Club

Немає в наявності

Коли на вулиці спекотно і ви просто не можете це виносити, вам допоможе нова суміш для електронного ширяння Salt Samura's, від відомого виробника рідин для електронного ширяння Men's.

Дана суміш зможе не тільки наситити вас тим самим нікотином, концентрація якого тут становить 30 або 50 мг, залежно від обраної вами версії, але і зможе задовольнити вас своїм ніжним смаком малинової смузі з льодом, від такого поєднання ви точно зможете освіжитися як ніколи , та зможете не звертати увагу на погоду.

Зробити замовлення на цю рідину ви можете вже зараз у нас в інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Men's Salt Samura's та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися