Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nilla - Fuzzy

(0) відгук
Артикул: 806465 Виробник: Trill Classix E-liquid

Немає в наявності

Під кришкою нас зустрічає солодкий запах ванілі та вершкового пломбіру, в якому відчувається слабка фруктова нотка персика, розібрати обіцяний персик спочатку важко, але поступово він «виринає» і відчувається солодкою м'якоттю і кислувато-терпкою шкіркою. Паря цю рідину, на вдиху персик стає набагато яскравішим, жовто-жовтогаряча шкірка проявляється набагато виразніше, ніж насолода м'якоті, і навіть обіцяне морозиво не сильно перебиває смак твердого і відверто незрілого персика, кислувато-солодкого і навіть злегка гіркучого на гіркуватому. Цей мікс нагадує більше на персиковий чай із вершками.

Ви можете купити Nilla - Fuzzy та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися