Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nomad Salt Wild Minty Herbs

(0) відгук
Артикул: 806980 Виробник: Maxology Brews

Немає в наявності

Настає тепла пора і скоро всім нам потрібно буде рятуватися від спеки, ось якраз у цьому нам і допоможе суміш для електронного ширяння від Nomad Salt, під неперевершеною назвою-Wild Minty Herbs.

Ця жижа була наділена морозним смаком, який ні з чим не зрівнятися, тому що в його складі в центрі стоїть м'ята, проте вона не самотня і її постійно підтримує ніжний смак ванілі, і від цього просто у будь-якого парника потечуть слинки.

У цій суміші було додано 25 мг нікотину, проте розробники вирішили створити ще одну версію, з великою кількістю нікотину-50 мг, тим самим зробити її міцнішим, що їм зрозуміло і вдалося.

Ви можете купити Nomad Salt Wild Minty Herbs та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Мятные, Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися