Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

NOVA Salt Cactus Lime

(0) відгук
Артикул: 806989 Виробник: NOVA Salt

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Компанія NOVA Salt, яка займається виробництвом рідин для вейпів та електронних сигарет, нещодавно випустила нову суміш, яку присвятили всім шукачам цікавих та незвичайних смаків, і назвали вони її – Cactus Lime.

Суміш вийшла досить специфічною, однак і в той же час смачною, просто розробники намагалися поєднати що-небудь новенько, і у них це дійсно вийшло, вони поєднали незвичайний смак кактуса з дивовижним лаймом, що на виході дало просто щось.

Вміст нікотину в ній досить великий через специфіку суміші, так як вона сольова. Разом у ній міститься 25 мг нікотину, проте є ще версія суміші з ще більшою кількістю нікотину - з 50 мг.

Ви можете купити NOVA Salt Cactus Lime та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл, 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися