Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juicy Co Berry Made

(0) відгук
Артикул: 807066 Виробник: Juicy Co

Немає в наявності

Ось і настала та пора, коли доводиться рятуватися від спеки будь-якими методами, і ось один з них Berry Made - це суміш для електронного ширяння від відомої у вейп-індустрії компанії JuicyCo.

Дана суміш зможе освіжити вас у будь-який момент для і ночі, адже вона має неймовірний смак колючого лимонаду і просто божественним міксом ягід від яких просто не встояти.

Формула основи рідини являє собою 20% пропілен-гліколю і 80% натурального гліцерину, що робить суміш більш нешкідливою. Вміст нікотину в суміші досить невеликий, всього 3 міліграми.

Придбати цю рідину ви зможете будь-якої миті на сайті нашого вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити Juicy Co Berry Made та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися