Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

NOVA Salt Mixed Berry

(0) відгук
Артикул: 806986 Виробник: NOVA Salt

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Mixed Berry - це нова смачна рідина для заправки е-сигарет, від якої у вас будуть тільки позитивні емоції, розробили її в компанії під назвою NOVA Salt, а вони ще жодного разу не випускали погані суміші, тільки найкращі.

Варто сказати, що смак у неї чарівні, і багато в чому завдяки її сольовій основі, проте її наділили божественним смаком різних ягід, а саме: найніжніша чорниця, стигла смородина, солодка малина і соковитий виноград.

Нікотину в цій суміші може бути 25 міліграм, або 50, все залежить яку версію ви виберіть. Замовити дану рідину ви зможете у нас на сайті вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити NOVA Salt Mixed Berry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл, 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися