Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Плюси електронних сигарет

Я не говоритиму, у цій статті про шкоду куріння, про це і так багато сказано, і так всі знають, і нікому не цікаво. Ми з дитинства чуємо, що куріння – це шкідливо не лише для курця, а й для оточуючих. То чому ж тоді курці продовжують дотримуватися цієї згубної звички? На це питання відповідь у кожного своя. Більшість курців не раз пробували кинути, «зав'язати», позбутися цього заняття, одні сподівалися на силу волі, інші на медичні препарати (жуйки, таблетки, пластирі і т.д.), але, на жаль, не у всіх виходить і при стресовій ситуації ні, я не пропоную ВАМ диво спосіб кинути палити раз і назавжди, нехай це роблять фармацевтичні компанії, у них це краще виходить. Я пропоную розглянути більш здоровий, практичний та економічно вигідний варіант з подальшою можливістю звести її нанівець.

А тепер по порядку:

✚ ПЕРШИЙ - (і мало цікавить затятого курця) ПЛЮС здоров'я, димячи сигарету в легені разом з нікотином потрапляє : миш'як, плутоній-210, толуол, аміак, синильна кислота, чадний газ, кадмійко, метанол гаразд, так-так, все це міститься в димі звичайної сигарети, у той час як в «димі» електронної сигарети міститься медичний нікотин.

✚ ДРУГИЙ ПЛЮС - (більш явний) - ЗАПАХ - оскільки, всього, перерахованого вище, немає в складі рідини для електронної сигарети , то і жовтого нальоту на зубах, неприємного тютюнового запаху (з рота, від рук і від речей) теж НІ!

✚ ТРЕТІЙ - (цікавий) після декількох днів загострюється (відновлюється) нюх і ви здивуєтеся, як могли не відчувати цих запахів раніше і на скільки не приємний запах від людини, що палить

✚ ЧЕТВЕРТИЙ - (на перший погляд не значний, але за фактом дуже пристойний плюс) Немає пасивного куріння! Я бачу, як ви здивувалися, ну яка справа курячій людині до перехожої або сидячої поруч у кафе, абсолютно не знайомої людини? Та й у барі, як і в будь-якому громадському місці, давно заборонили курити, що принесло чимало прикрощі і незручності людям, що палять, випити чашку кави або келишок пива з сигаретою стало справжньою проблемою, так ось КУРІННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ СИГАРЕТИ – БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ ГОРУ - ДИМИТИ МОЖНА ВИДІ, в парку, барі, ресторані, кафе і навіть в літаку! Ось який величезний плюсище вийшов!

✚ П'ЯТИЙ ПЛЮС - (підручний) перейшовши на електронну сигарету ВИ більше ніколи не ризикуєте пропалити улюблену річ, зіпсувати оббивку дорогого дивана, або солона автомобіля, і точно не влаштуєте пожежу.

✚ ПЛЮС ШОСТИЙ - (економічний) на тлі загального подорожчання та зростання цін на тютюнові вироби (ціна пачки сигарет близько 15-20 грн) перехід на електронні сигарети, це ще й дуже вигідно (вартість одного флакона, який приблизно замінює 5-6 пачок біля 40 грн), витратитися доведеться тільки при покупці самої електронної сигарети, але це, на мій погляд, дуже перспективне та вигідне вкладення

✚ ПЛЮС СЬОМИЙ - (різноманітність) звичайно ж про смаки не сперечаються, і перевага курців до певної марки сигарет, звичайно ж не обговорюється, але все-таки приємно мати право вибору, а вибір заправок для електронних сигарет дійсно величезний починаючи від звичайної, несмачної пари , включаючи смакові відчуття, від куріння відомих сигаретних марок, до фруктових і квіткових, окремо відзначу заправки зі смаком кави або шоколаду, а також зі смаком бренді, віскі та безлічі інших ароматів, які можна міксувати між собою за Вашою перевагою, не обов'язково, але приємно мати таку можливість, Ви також самостійно можете регулювати кількість нікотину, додаючи більш міцну або безнікотинову заправку.

✚ ПЛЮС ВОСЬМИЙ - (вишуканий) електронна сигарета може стати вишуканим аксесуаром, що доповнює Ваш стиль або витончено підкреслити його. Різноманітність форм, кольорів, розмірів не зможуть залишити Вас байдужими

Автор: +Надія


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте за номером ☎ (097)652-88-40

803