Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Пропіленгліколь Basis Pure Propylene Glycol 99.9% 500 мл

(1) відгук
Артикул: 3112 Виробник: Basis
Ціна: 250 грн
В наявності
шт.

Пропіленгліколь для самостійного приготування е-рідини.
Якісний компонент, пропіленгліколь 99,9%
Відповідність міжнародним стандартам.

Пропіленгліколь - безбарвна в'язка рідина, з солодкуватим смаком, що має гігроскопічні властивості. У харчовій промисловості пропіленгліколь зареєстрований як харчова добавка E1520 як вологоутримуючий, пом'якшувальний та диспергуючий агент. Пропіленгліколь використовують також у виробництві рідин для заправки електронних сигарет.

Ви можете купити Пропіленгліколь Basis Pure Propylene Glycol 99.9% 500 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Роман 18 october 2019, 09:54

Замість інгрідієнтів надіслали якусь бадягу.

Sigaretka

Отправили вам новый товар, только полученный от производителя. После ваших жалоб, согласились получить от вас для теста, на качество ингредиенты и убедились, что они такие же как и остальные поставки. Жалоба подобного характера поступила только от вас. Вывод один, вам просто не подошли они. По вашим словам, глицерин имеет посторонний, сладковатый привкус ( он таким и должен быть), но про пропилен вы ни чего не говорили. Интересно из за чего у вас возник уже такой отзыв по этому товару. И с вашей стороны, Роман вы не совсем поступили красиво, заказав такой же заказ второй раз и просто не забрали его с Новой почты.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися