Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Пропіленгліколь Dow Chemical USP (PG) 1000 мл.

(0) відгук
Артикул: 2695 Виробник: Dow Chemical

Немає в наявності

Пропіленгліколь Dow Chemical USP (PG) 100 мл.

Пропіленгліколь - це безбарвна в'язка рідина зі слабким характерним запахом і солодкуватим смаком. Пропіленгліколь є хорошим розчинником і його активно застосовують у вейпінгу.

Його часто застосовують у вейпінгу. А саме у такому напрямку вейпінгу як самозаміс. Якщо ви захочете зробити власну жижу, то пропіленгліколь повинен стати вашим вірним супутником у цій справі.

При покупці пропіленгліколю, варто звернути увагу на його маркування, якщо в назву є маркування USP, то такий пропіленгліколь, можна сміливо брати. Це означає, що він повністю безпечний і не має якихось зайвих домішок. Пропіленгліколь надає самозамісу яскравіший смак, тому його використовують любителі насиченого смаку.

Ви можете купити Пропіленгліколь Dow Chemical USP (PG) 1000 мл. та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися