Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Roll Upz - Green Apple

(0) відгук
Артикул: 806463 Виробник: Roll Upz

Немає в наявності

Roll Upz Green Apple – це фруктовий смак яблучного божевілля, в якому змішані усі найкращі ароматизатори, яскраво-зеленого яблука. Що ж є апетитніше, ніж смак стиглих, соковитих і терпко-кислих зелених яблук? Green Apple – це стигле зелене яблуко, вкрите цукровою карамеллю, що робить його ідеальним для любителів кисло-солодких яблук.

На вдиху яблучний аромат - це сплеск терпкого зеленого яблука, що змушує ваш рот миттєво морщитися. Після цього слідують свіжі ноти яблучного смаку, що освіжають вас весь день. На видиху відчувається смак солодощі цукрового сиропу у перемішці з невеликою кислинкою яблука.

Ви можете купити Roll Upz - Green Apple та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися