Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Roll Upz - Wild Berry

(0) відгук
Артикул: 806464 Виробник: Roll Upz

Немає в наявності

Wild Berry Punch Twin Pack – чудова рідина, яка сподобається любителям солодкого. Ця жижа має затягуючий смак, який чудово поєднує в собі ягоди і цукеркову карамель.. Жоден з цих ароматів ні в якому разі не нудотний і не перенасичений. Вони доповнюють один одного, щоб зробити цю рідину приємним для ширяння на всіх типах девайсів. Смак цієї рідини є привабливим та ідеальним для літнього сезону. Ваші смакові рецептори будуть поливатись задоволенням з кожною затяжкою, яку ви отримуєте від ширяння Wild Berry Punch.

Wild Berry Punch один з тих рідкостей, який має приємний вдих і видих. Ця жижа має аромат стиглих ягід на вдиху. На видиху, цей смак має цукерковий вибух, який стає вираженим і при затримці пари в роті. Рідина також має тривалий післясмак, який заважає забути смак цього шедевра.

Ви можете купити Roll Upz - Wild Berry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися