Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Salt Jar Gunboat 15ml

(0) відгук
Артикул: 806127 Виробник: Salt Jar

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Ця рідина з лінійки Salt Jar для POD-систем створена для Вас провідними американськими фахівцями. Ця лінійка, що складається з чудових фруктових та тютюнових міксів на базі сольового нікотину, підходить для щоденного ширяння. Gunboat має смак стиглого та ароматного винограду, змішаного із соковитим, солодким із невеликою кислинкою, смаком зелених яблук. Ці два фрукти дуже добре доповнюють один одного, створюючи чудову суміш. Рекомендовано застосовувати рідини Salt Jar із POD системами. Не рекомендується парити на пристроях SUB-OHM.

Ви можете купити Salt Jar Gunboat 15ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися