Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

ШО 60ml - Фруктовий салат

(0) відгук
Артикул: 806121 Виробник: Шо

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Фруктовий салат з українського виробника ШО. Це фруктовий вибух соковитих стиглих, нарізаних фруктів. До складу цієї унікальної рідини для ширяння входить, тропічна мексиканська папайя бурштинового кольору, змішана з червоною і солодкою полуницею, та й закриває всю цю смакову гаму яскраво жовто-жовтогаряча стигла, м'яка, соковита диня. Все це міститься в баночку 60мл, має співвідношення 70 на 30, де більше значення це гліцерин, а менше пропілен. І за традицією тут теж є чотири варіанти вмісту нікотину.

Ви можете купити ШО 60ml - Фруктовий салат та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг, 6мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися