Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Smok Nord 2 Pod kit

(3) відгук
Артикул: 806784 Виробник: Smok, Smoktech

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

SMOK Nord 2 Kit - це модернізована версія SMOK Nord Kit, на основі якої було зроблено всебічні покращення та інновації. Насамперед, у компанії подумали про збільшення ємності АКБ, тепер у Nord 2 до 1500 мАг, що забезпечує більш тривалу роботу вашого вейпу.

Smok Nord 2 Pod kit

Друге покращення торкнулося наявності дисплея. Тепер Nord 2 pod kit має 0,69-дюймову OLED-матрицю, для відображення чітких та інтуїтивно зрозумілих даних, яких немає у Nord Nord Kit. Дуже приємне рішення, тепер, коли підключений USB-кабель для заряджання, на дисплеї відображається інтерфейс заряджання із зазначенням відсотка заряду батареї та передбачуваного часу заряджання.

Smok Nord 2 Pod kit

Третє покращення, Smok Nord 2 підтримує налаштування потужності в діапазоні 1-40 Вт в один дотик кнопки старт, чого так не вистачало в попередній серії. Вбудований та вдосконалений чіпсет дозволяє Nord 2 створювати додаткову потужність для чудового смаку та чудової продуктивності.

Smok Nord 2 Pod kit

Четверте, у вейпі Nord 2 pod є функція інтелектуальної самодіагностики, що дозволяє легко зрозуміти стан вашого пристрою.

Smok Nord 2 Pod kit

Nord 2 Pod, підтримує два типи картриджів: RPM Pod та Nord Pod, які сумісні з випарниками серій RPM та Nord відповідно. Їх можна відрізнити за написом на гумовій заглушці. Обидва мають добрий об'єм 4,5 мл, що значно збільшує час роботи. Незалежно від того, який тип картриджа ви використовуєте, вейп буде приємним.

Smok Nord 2 Pod kit

Інформативність.

Більше інформації про роботу пода nord 2 можна дізнатися через OLED-дисплей, будь ви новачок або досвідчений користувач.

Smok Nord 2 Pod kit

РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ З ЩІЛКОМ

Натисніть кнопку старт 3 рази, ви активуєте налаштування потужності, і значення потужності почне блимати. Коли ви утримуйте кнопку старт, щоб переключити рівень потужності з одного до сорока ват.

Smok Nord 2 Pod kit

ВІДВІТНЕННЯ СТАТУСУ ЗАРЯДУ

Коли USB-кабель підключено, відображається інтерфейс заряджання із зазначенням відсотка заряду батареї та передбачуваного часу заряджання.

Smok Nord 2 Pod kit

Характеристики

  • 1500mAh
  • 0,69-дюймовий OLED-екран
  • Випарник Nord DC 0.8Ohm MTL
  • Випарник RPM Сітка 0,4 Ом DTL
  • Регулювання потужності за допомогою клацання: 1W-40W

КОМПЛЕКТ ВКЛЮЧАЄ

  • 1 пристрій nord 2 (1500 мАг)
  • 1 кртридж nord 2 RPM (попередньо встановлений випаритнль RPM Mesh 0,4 Ом) (4,5 мл)
  • 1 x nord 2 nord Pod (встановлений випарит MTL DC 0.8Ω) (4.5 мл)
  • 1 х USB-кабель
  • 1 х Посібник користувача

Smok Nord 2 Pod kit

RBA база

Для цього пода доступна база RBA , для самостійної установки койлів.

RPM RBA Coil спеціально розроблений та втілений у життя інженерами SMOK, щоб допомогти вам збільшить можливості вашого вейпу.

Ви можете купити Smok Nord 2 Pod kit та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Мощность (Ватт): 40
Встроенный акб: 1
Pod система: 1
Объем бака: 4.5мл

Андрей 12 january 2022, 13:43

Интересное устройство, можно курить как солевой так и органический никотин, что лично для меня является весомым плюсом. Оригинальность была проверена и подтверждена, видно, что магазину важна его репутация

Дмитрий 24 june 2020, 17:05

Сегодня оформил заказ , доставили в тот же день , пока претензий нету , вкусопередача хорошая , хотелось бы еще узнать на каких мощностях работают испарители которые в комплекте ? от и до

Sigaretka

Благодарю за отзыв! Мощность зависит от сопротивления, например на 1,4 Ом - обычно используют от 15 до 20 Вт, при использовании испарителя на 0,6 примерно используют от 22 до 30 Ом

Сергей 06 june 2020, 15:04

Пользуюсь 2 день. Пока впечатления только положительные. Небольшой, удобный, не протекает, отлично передает вкус (жижа на солевой основе), батарея держит долго (в 18-00 при покупке была заряжена из коробки на 75%, за 20 часов и 15 перекуров разрядилась только до 50%). Накуриваюсь буквально за 15-17 затяжек.
Паралельно парю на voopoo drag + rdta ijoy5, но pod заходит как-то поинтереснее (возможно потому что новая игрушка).
На данный момент рекомендую. После более длительного использования добавлю впечатления.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися