Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Sold Out Beileys

(0) відгук
Артикул: 807354 Виробник: Sold Out

Немає в наявності

SOLD OUT Beileys – не традиційний смак “бейліс”, до якого ви звикли, з метою порятунку молока та віскі наші міксологи в Ірландії замінили рецептуру даного напою, але їм вдалося зберегти дух наслідування. Рідина подарує вам смак улюбленого лікеру із легкою насиченістю вершкового солодкого доповнення. Ви відчуватимете легке пощипування “алкоголю” мовою та заворожуючу теплоту улюбленого напою. Флакон рідини продається з функцією захисту від дітей та об'ємом 60 мілілітрів, рідина має градацію нікотину і завдяки цьому кожен може підібрати нікотин собі за смаком.

Ви можете купити Sold Out Beileys та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися