Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Sold Out Cherry Pimp

(0) відгук
Артикул: 806912 Виробник: Sold Out

Немає в наявності

Нові суміші для електронного ширяння виходять досить часто, але рідше виходять суміші, які подобаються нам звичайним парильникам, і саме таку суміш випустила компанія Sold Out, під назвою Cherry Pimp.

Ця преміум рідина має просто чарівний смак пирога з солодкою вишневою начинкою, від такої пари, ви і ваші смакові рецептори будете на сьомому небі від задоволення.

Що стосується співвідношення пропіленгліколю та натурального гліцерину, то воно становитиме 30 % до 70 %. А вміст нікотину відрізняється від обраної вами версії жижки, їх існує цілих чотири: 1) Без нікотину; 2) З 1.5 мг нікотину; 3) З 3 мг нікотину; 4) З 6 мг нікотину.

Ви можете купити Sold Out Cherry Pimp та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися