Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Sold Out Orange Twist

(0) відгук
Артикул: 806913 Виробник: Sold Out

Немає в наявності

Orange Twist- це нова преміум суміш для заправки електронних сигарет і вейпів, виготовили її в популярно компанії Sold Out, а свою популярність вона отримала завдяки тому, що завжди випускає якісні товари.

Рідина має яскраво виражений смак апельсина, який в основному домінує в ньому, проте в ньому простежуються нотки ароматної полуниці та кокосу. Це все разом створює неймовірну картину, від якої буде важко відірвати увагу.

Придбати цю суміш ви можете в чотирьох варіантах, з 0, 1.5, 3, і 6 міліграмами нікотину, який відповідає за її міцність. Замовити її ви зможете прямо зараз у нас на сайті вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити Sold Out Orange Twist та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися