Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Сольовий нікотин

Багато вейперів-новачків, які перейшли на пару стикаються з проблемою - нікотинового голоду. Це відчуття настає трохи пізніше ширяння, або взагалі відразу ж після ширяння, загалом відчуття ненасиченості. Саме тому в деяких випадках відбуваються так звані «передози», після яких вейпер погано почувається. Але ж рішення існує! На допомогу в таких ситуаціях приходить сольовий нікотин. Щоб зрозуміти, що таке сольовий нікотин, потрібно з'ясувати поняття нікотинових солей.

Це така форма нікотину, яку раніше знайшли у листі тютюну. У сигаретах ця речовина не міститься вже давно. Але цей вид споживання нікотину дозволяє вейперу швидше відчути насичення, ефект також буде сильнішим і тривалішим.

сольовий нікотин формула

Досвідченим вейперам або вибач тим, хто цим цікавиться, чудово відомий класичний склад жижі. Але сольовий нікотин – це поєднання набагато складніше. У ньому також містяться інші речовини органічного походження. Іноді це ще одна складова чи навіть дві, але у будь-якому випадку досягається стабільна молекула. Сьогодні на ринку можна знайти широкий асортимент рідин на основі сольового нікотину. Вони мають величезну популярність.

До складу традиційних рідин для вейпінгу входить так званий вільний нікотин. Назва походить від англійського словосполучення "freebase nicotine". Він легко випаровується і дозволяє створювати великі хмари пари завдяки своїй будові. Втім, незважаючи на цю перевагу, вільний нікотин має головний недолік - потрапляння в кров відбувається не відразу після затягування. Тобто і в організмі він засвоюється теж не відразу, тому насичення людина відчуває трохи пізніше. А ось рідини із сольовим нікотином «діють» набагато швидше. Вони найбільш наближені до звичайних сигарет за відчуттями. Сольовий нікотин раптово потрапляє в кров, адже відразу всмоктується в легені. І це не єдиний плюс.

З такою рідиною вам не потрібно морочитися над потужністю девайсу. Щоб швидко і на тривалий термін задовільний свої потреби слід мати лише невеликий паровипарник і приблизно 30 мл рідини з сольовим нікотином. Це дозволяє заощаджувати і на жижі та на батареї. Саме тому зараз все більшої популярності набувають pod системи .

pod система

Нікотинові солі набагато стабільніші, ніж вільний нікотин, тому термін придатності рідини, до складу якої входить сольовий нікотин, набагато довший.

Логічно, що частина людей може припускати, що ця речовина шкідлива, якщо одразу діє, потрапляє так швидко до крові тощо. і т.п. Проте вчені провели вже не одне дослідження, щоб з'ясувати, що ж це насправді. У порівнянні з вільним нікотином, нікотинові солі мають у своєму складі не тільки безпечні компоненти. Але доведено, що під час ширяння вони не завдають ніякої шкоди організму людини. Отже, вони набагато безпечніші за звичайні сигарети.

Варто зазначити, що сольовий нікотин є справжнім проривом в індустрії вейпінгу, тому що раніше такого не випускали. Майже кожен виробник вже зацікавився сольовим нікотином, тому на ринку кількість рідин з його вмістом щоразу збільшуватиметься. Це область, яка, безумовно, має великий потенціал. Ця неймовірна новинка навряд чи витіснить традиційні рідини і ніколи їх не замінить, але все одно ще довго залишатиметься гарною альтернативою, особливо для колишніх курців.

Рідини із сольовим нікотином чудово підійдуть для тих, хто не намагається вразити друзів величезними хмарами пари, а просто хоче насититися та подолати нікотиновий голод, при цьому не витрачаючи багато ресурсів. Час покаже таке велике майбутнє у сольового нікотину, як прогнозують вейпери, визнані у світі виробники та експерти.