Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

THRONE Fanta Mango

(0) відгук
Артикул: 3947 Виробник: THRONE

Немає в наявності

Сьогодні ми з вами поринемо в спекотний літній день і перше що вам захочеться це пити і ви як ніяк захочете пляшечку крижаної фанти і цього разу компанія THRONE подумала про своїх споживачів і створила новий модифікований Fanta Mango.

Це всім нам знайома фантазія тільки з введенням нового компонента - сміливого, соковитого манго який перемістить вас з спекотного літнього для помірного тропічного клімату який обійме вас і не відпустить, одним словом цей найкращий засіб охолоне в спеку.

Ще одним плюсом цієї рідини є те, що вона коштує зовсім не дорого і дозволити її зможе практично кожен покупець.

VG/PG 70/30

Ви можете купити THRONE Fanta Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися