Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tobacco Monster Rich

(0) відгук
Артикул: 806819 Виробник: Tobacco Monster

Немає в наявності

Це аромат із шикарним смаком копченого тютюну. Домогтися такого унікального смаку у вейп рідини досить складно, адже виробництво такого тютюну вимагає сушіння над вугіллям, що тліє. Але все ж таки, зустрічайте, неймовірно приємний смак копченого тютюну у флаконі рідини. Не забувайте, у виробництві даної рідини вейп використовуються виключно натуральні компоненти. Сучасна технологія виробництва та розливу гарантує однакову кількість та смак у будь-якому флаконі. Ми рекомендуємо цю рідину для будь-яких веперів.

Ви можете купити Tobacco Monster Rich та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 6мг
Вкусы: Табачные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися