Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Troublemaker Nevada Salt 30 мл

(0) відгук
Артикул: 806500 Виробник: Troublemaker

Немає в наявності

Troublemaker Nevada – це насичений мікс кактусу та солодкого інжиру. Цей смак сподобається тим людям, хто шукає щось нове та цікаве у своєму асортименті. На вдиху ви відчуєте незабутній смак кактуса, а на видиху всю насолоду чудового інжирного фрукта. Хотілося відзначити хорошу якість сольового нікотину, за таку вартість рідини це справді відмінний нікотин. Смак добре розкривається як на подах, так і на мтл баках. За свою ціну виробник зробив реально смачну рідину, тому не варто переживати, що вона вам може не сподобатися.

Ви можете купити Troublemaker Nevada Salt 30 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися