Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Salt - Iced Pucker Punch

(0) відгук
Артикул: 806925 Виробник: Twist Salt

Немає в наявності

Літо йде до нас разом з часом відпочинку та відв'язних вечірок, з такою думкою створювалася суміш для заправки вейпів та електронних сигарет від Lemon Twist, під яскравою назвою-Iced Pucker Punch.

Ця преміум-рідина має по-справжньому преміум смак, так як у ньому з'єднано, все те, що так любить кожен з нас - це велика різноманітність фруктів змішані в одному пунші, в який до того ж було додано безліч кубиків льоду, від яких у вас почне стигнути кров у жилах.

Дана суміш є сольовою від чого вона має підвищену міцність, а саме в ній міститься 35 і 50 мг нікотину, за різними версіями суміші.

Ви можете купити Twist Salt - Iced Pucker Punch та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися