Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UB Brew Anggur Thai Grape

(0) відгук
Артикул: 806273 Виробник: UB Brew

Немає в наявності

Відома компанія з виробництва сумішей для електронного ширяння UB Brew після попередньої лінійки рідин зі смаками газування, випустила і іншу - з фруктовими смаками які зможуть вас освіжити не менше ніж будь-яке газування, наш персонаж якраз з цієї фруктової лінійки, і його назва - Anggur Thai Grape.

Ця рідина має смак солодкого та ніжного винограду, а головне це не просто смак одного сорту, а цілий мікс із різних сортів. Ця суміш містить три міліграми нікотину і заснований на натуральних інгредієнтах.

Рідина зараз присутня на сайті Sigaretka, у флаконах об'ємом 120 мілілітрів, чого вистачить на тривалий термін

Екзотичні поєднання винограду.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 50% та (VG) - 50%

Ви можете купити UB Brew Anggur Thai Grape та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися