Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UB Brew - Pipesi Man

(0) відгук
Артикул: 806272 Виробник: UB Brew

Немає в наявності

І ось ми знову повертаємося до так улюбленої лінійки рідин від усіма відомого і улюбленого бренду UB Brew, який випустив нового брата близнюка, а може і суперника суміші зі смаком коли і назву у нової рідини - Pipesi Man.

Ох вже це вічне протистояння коли з пепсі, але наш герой сьогодні це звичайно ж персі, адже воно не тільки зможе задовольнити ваше бажання по диміти солодкою парою, а ще й зможе освіжити в жаркий день, адже крім солодощі газування тут ще й присутні ніжні ноти холодка. .

До складу цієї рідини входять 30% (PG) та 70% (VG), а частка нікотину тут становить 3 мг.

І все це ви знайдете в інтернет-магазині Sigaretka.

Кола з льодом.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 30% та (VG) - 70%

Ви можете купити UB Brew - Pipesi Man та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися